Aydınlı Mah. Çamlıbelde Yolu Cad.No:59
+905343897888
kemal@yildizfiltre.com
Yıldız Filtre
Yıldız Filtre 10. yılından beri çeşitli filtre türü seçenekleri ile hizmet vermektedir. Dünyaca ünlü markaların resmi distribütörü olan Yıldız Filtre yılların kazandırdığı engin bilgi birikimi ve tecrübelerini nesilden nesile aktarmaktadır. Birçok ülkeden ithalatları ve birçok ülkeye ihracatları ile Dünya çapında bir filtre firmasıdır.
Her tür otomotiv, inşaat, nakliyat, denizcilik, güç üretimi, endüstriyel tarım ve enerji piyasası için filtreler, Yıldız Filtre aracılığıyla, distribütörlüğünü yaptığı dünya çapındaki iş ortakları olan: Mann Filter, Fil Filter ve Fleetguard tarafından da sağlanabilir.
Dünden bugüne bize duymuş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkürlerimizi sunarız.
 
“Since the beginning our main goal was to help the people build new their career in right path that matters. Building and helping people that are awesome, feel good, making world a better place, for everyone, including ourselves.”
YILDIZ FİLTRE
Yıldız Filter has been serving with various filter type options since its 10th year. Yıldız Filter, which is the official distributor of world-famous brands, transfers its vast knowledge and experience gained over the years from generation to generation. It is a worldwide filter company with imports from many countries and exports to many countries.
Filters for all types of automotive, construction, transportation, maritime, power generation, industrial agriculture and energy markets are supplied by Yıldız Filtre through its worldwide business partners: Mann Filter, Fil Filter and Fleetguard.
We would like to thank you for your interest and trust in us from yesterday to today.
Her Zaman Bizimle temas Kurmaktan çekinmeyin.
Sizin için 24x7 Aktifiz!
Telefon
+905343897888
GSM
+905343897888
Adres
Aydınlı Mah. Çamlıbelde Yolu Cad.No:59
E-Posta
kemal@yildizfiltre.com